O nás

Zaměřujeme se na realizaci prémiových expozic, které vyžadují práci se špičkovými materiály a kvalitní řemeslnou práci. Mezi konkurencí se snažíme vyčnívat otevřeným jednáním bez nereálných slibů, nadstandardní kvalitou provedení díky vlastním profesním dílnám a odbornou kvalifikací podloženou dlouholetou historií firmy.

Picture

Založení výrobního závodu

Státní reklamní podnik Merkur Praha zajišťující v té době v Československu veškerou reklamu, zakládá v Blovicích výrobní závod zaměřený na výstavní činnost. Závod zaznamenává naprosto nevídaný rozvoj a stává se nositelem významných státních zakázek, například české účasti na Expo Montreal (1967) a Expo Vancouver (1986).

1960
Movie

Nová soukromá reklamní společnost

Šestice společníků zakládá novou soukromou reklamní společnost, která přímo navazuje na činnost bývalého státního závodu Merkur, a to především předmětem činnosti a v oboru zkušenými zaměstnanci.

1991
Picture

Rozrůstáme se

V tomto období probíhá postupný růst společnosti z počátečních pěti na padesát zaměstnanců. Již v roce 1993 společnost navazuje na tradici realizace světových výstav dodávkou českého pavilonu na Expo Taejon v Jižní Koreji.

1992-1997
Location

Významné subjekty ČR

Společnost se stabilizuje na trhu u významných subjektů české ekonomiky a současně začíná pracovat i pro firmy evropské. V roce 2000 se opět významně podílí na světové výstavě v Hannoveru realizací částí národního pavilonu.

1998-2004
Location

Rozšíření činnosti firmy

Tento rok dochází k rozšíření činnosti firmy o složky kreativity, designu, produkce a cateringu. Rok 2005 znamená pro společnost opět účast na další světové výstavě, tentokrát v japonském Aichi.

2005
Movie

EXPO Šanghaj

Realizační účast na světové výstavě EXPO v Šanghaji.

2010
Movie

Změna názvu

Společnost mění svůj název a logo na současné ARTEO CZ za účelem lepší identifikace.

2013
Movie

Expo Miláno

Realizační účast na světové výstavě EXPO v Miláně

2015
Movie

EXPO 2017 Astana

V roce 2017 jsme se stali generálním dodavatelem souborného díla účasti České republiky na Specializované světové výstavě EXPO 2017 Astana, kde jsme kompletně zajišťovali realizaci národního pavilonu, včetně jeho provozu, restaurace a doprovodného programu.

2017